herb   mariampol logo 01     mbm m
Strona poświęcona jest pamięci Kresów Wschodnich - miasta Mariampol w byłym powiecie stanisławowskim, obecnie w rejonie halickim, jego byłych i obecnych mieszkańców.
Text Size

Skorzystaj z możliwości i wpisz kogo poszukujesz, podając imię i nazwisko osoby poszukiwanej.
Przedstaw się oraz podaj swój e-mail.

Wyślij wiadomość
 


LeviKism ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ): order levitra Gaines
Pa practice by meeting with nm congressional staffers on capital hill. generic levitra best learn here ordering generic levitra their website Pemegang kartu harus melakukan sign up dan login member di aplikasi cashbac.

czwartek, 26, grudzień 2019
Ewelina Chimczak ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ): Rodzina Chimczak

Poszukuję informacji na temat rodziny Chimczak z Wolczkowa. Co się stało z ich synem Włodzimierzem. 


niedziela, 06, październik 2019
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.: Roman GRABKO

Dzień dobry.

Szukam rodziny mojego dziadka Romana GRABKO. Urodził się w Mariampolu w 1927 roku. Jego ojcem był Piotr GRABKO i jego matka Bronisława SPIRAK. Byli rolnikami w Mariampolu. Jego ojciec był także zegarmistrzem.

 


środa, 24, lipiec 2019
Stanisław ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ): Czerniachowska, Sarna, Obacz c.d.

Witam szanowną Olę.

Słowa uznania za odwagę w sprawie szukania informacji o przodkach. Proszę o uzupełnienie kilku danych osobowych a mianowicie: miejsce rodzenia tych osób (jeśli to możliwe), daty urodzeń, gdzie zamieszkiwali po 1945 r., oraz gdzie mieszkasz. Po uzupełnieniu tych danych istnieje szansa dokładniejszego rozpatrzenia sprawy o którą pytasz.  Odwagi, śmiało pisz-pomogę. Przecież to powinno interesować więcej osób związanych z tymi nazwiskami.

Pozdrawiam.


niedziela, 19, listopad 2017
Aleksandra ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ): Poszukuje informacji na temat rodzin Czerniachowska, Sarna, Obacz

Witam serdecznie wszystkich,

Poszukuje informacji na temat moich przodkow.

Moja babcia byla Rozalia Obacz (z.d Czerniachowska) a dziadkiem Jan Obcz o ktorego rodzinie bardzo malo wiem.

Moja babcia Rozalia byla corka Anny Czerniachowskiej (z.d Sarna) oraz Michala Czerniachowskiego. Natomiast Anna Czerniachowska byla corka Marii Dorosz (z.d Sarna)

Jesli bylby w stanie mi ktokolowiek cos pomoc prosze o kontak email.

 

Pozdrawiam Aleksandra

 


poniedziałek, 13, listopad 2017
 
Powered by Phoca Guestbook