herb   mariampol logo 01     mbm m
Strona poświęcona jest pamięci Kresów Wschodnich - miasta Mariampol w byłym powiecie stanisławowskim, obecnie w rejonie halickim, jego byłych i obecnych mieszkańców.
Text Size

Wszystkich zainteresowanych proszę o dokonywanie wpisów w celu wymiany poglądów na temat odnowienia tablicy na zbiorowej mogile (wykonanie nowej kamiennej). Szczegóły w aktualnościach.

Wyślij wiadomość
 


Ania ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ): Strona www
Jestem uradowany tym, że trafiłam na tę stronę internetową. Sporo przydatnych informacji. Na pewno polecę ją innym.

poniedziałek, 03, kwiecień 2017
Stanisław ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ): Odsłonięcie pomnika.

 

Szanowni Mariampolanie.

W tym roku podczas 21 pielgrzymki istnieje duże prawdopodobieństwo, że zobaczymy już pomnik na zbiorowej mogile na cmentarzu w Mariampolu. Koszt tego przedsięwzięcia to około 20 tys. PLN

Prosimy wszystkich zainteresowanych naszą przecież wspólną sprawą o składanie darowizn na ten cel nr konta-                                                        Stowarzyszenie Wspólnota Mariampolska
50-328 Wrocław, ul. Katedralna 4
KRS 0000355355
NIP 8982178346
Konto 94 1240 1994 1111 0010 3324 1178

Pieniądze ulokowane na koncie podlegają kontroli i rozliczeniu się z nich przed całą naszą społecznością.

Z góry dziękuję i zapraszam do licznego udziału w odsłonięciu i poświęceniu pomnika.

Szczegóły podane będą w późniejszym terminie.

Stanisław Dorosz.


sobota, 02, maj 2015
co-gi ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ):

Proponuję aby poczynić starania aby ustalić doły, w które ukradkiem były wrzucane ofiary mordów. Dokonać ekshumacji oraz katolickiego pochówku. To jesteśmy winni naszym bliskim.


środa, 29, maj 2013
lucwit ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ):
W Wołczkowie zamordowano moją Babcię Apolonię Wójcik z d.Tarnowska.Pozdrawiam serdecznie
 

wtorek, 01, maj 2012
mietko ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ):
Popieram propozycję projektu pomnika przedstawionego przez Jana Bandurę i Jerzego Wójcika.
 

niedziela, 08, kwiecień 2012
 
Powered by Phoca Guestbook